Nemovitostní služby a poradenství
Společnost Dasseto nabízí komplexní řešení v oblasti nemovitostí a stavebnictví. Investoři, majitelé nemovitostí či developeři často zjišťují, že jejich tradiční partneři, tedy realitní, poradenské, právní, projekční, daňové, auditorské a další specializované kanceláře nenaplňují navazujícím způsobem jejich potřeby. Právě proto poskytujeme komplexní servis s přesahem do všech důležitých odvětví těchto vzájemně provázaných služeb.

Pro tyto služby má společnost Dasseto k dispozici kvalifikovaný tým spolupracujících odborníků. Kombinujeme silnou lokální znalost se znalostí v oblasti nemovitostního poradenství. Služby zajišťujeme jak pro kupující tak pro vlastníky nemovitostí, ať už se jedná o jednotlivé nemovitosti nebo jejich portfolia.

Příklady poskytovaných služeb

  • Komplexní rekonstrukce činžovních domů v Praze 1. Počínaje vypracováním návrhu využití nemovitosti, zajištěním vypracování  projektové dokumentace, návrhu funkčního vybavení domu, pomoci při výběru dodavatele, zajištěním stavebního dohledu s vazbou na dodržení smluvních cen dodavatelů,  až po kolaudaci a následné zajištění prodeje či pronájmu domu. Součástí realizace je také pomoc s vyhledáním a zajištěním úvěru pro rekonstrukci.
  • Spolupráce se samosprávou spočívající v konzultační činnosti ohledně zhodnocení nemovitostí. Návazně jde také o zajištění projekčních služeb, právních služeb, přípravu pro výběr stavebních dodavatelů, technický a stavební dozor.
  • Zajištění rekonstrukce fasád činžovních domů v Praze, včetně vyřízení agend žádostí o dotaci.
  • Komplexní servis v oblasti  sanací brownfieldů, včetně zajištění podkladů pro dotace na revitalizaci.
  • Pro investory  vyhledáváme vhodné pozemky pro výstavbu rodinných domů.

 

 

52
51
53
15